Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


amputace

17.4.2011 | Buchtová

Dobrý den,
manžel má již jednu nohu amputovanou pod kolenem a na druhé mu v únoru amputovali palec, vždy po operaci se mu udělá píštěl a nyní to v místě amputace začíná pukat na nártu - prostě se udělá dírka ta pak pukne a rozevře se jako vřed, myslíte si, že by pomohla transplantace kmenových buněk? nebo něco jiného?
Děkuji
Buchtová

Váš velmi specializovaný dotaz nesouvisí s problematikou naší poradny


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: