Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Alzheimerova nemoc

16.1.2011 | Vladimíra Jarošová

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat,zda by jste my mohly dát informaci o zařízeních pro nemocné s Alzheimerovou chorobou v okrese Šumperk nebo Brno.Mám 74 letého strýce,který trpí touto chorobou a doma již být nemůže.Předem děkuji za informaci.
Jarošová

Musíte kontaktovat pracoviště v požadovaném místě, praktického lékaře, domácí zdravotní péči, zdravotně sociální odbor, Alzheimerovskou společnost....


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: