Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Alzheimerova demence

27.8.2013 | anonym1

Dobrý den paní doktorko, chtěla jsem se zeptat, zda, když má člověk dg Alzheimerovu demenci středně těžkého stupně (MMSE 14 bodů) - je možné, aby takový člověk byl orientován všemi směry správně (osoba, čas, místo)? Děkuji

Těžko se vyjádřit teoreticky, v uváděném případě se jedná spíše o těžší demenci, u níž se předpokládá chybná orientovanost.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: