Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


alzhaimerova choroba

19.11.2012 | Martina Pondělíčková

Dobrý den, zajímalo by mne, zda existuje poradna pro lidi, kteří se starají o nemocného s alzhaimerovou chorobou. Mamka má postižení středně těžké a pořád nám vyčítá, že zní děláme blázna. Všichni jsou proti ní. Je to opravdu těžké. Prosím poraďte. Děkuji

Lze se obrátit např. na Českou alzheimerovskou společnost ( http://www.firmy.cz/detail/197779-ceska-alzheimerovska-spolecnost-praha-kobylisy.html) a oni vám doporučí kontakt dle místa bydliště, které v dotazu neuvádíte.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: