Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Alkoholismus ve stáří

26.3.2014 | Irena

Dobrý den, paní Tošnerová, poslouchala jsem pořad Hovory v Rozhlase, kde jste byla hostem. Krátce jste se zmínila o alkoholismu ve stáří jako určitém specifiku. Mohla byste mě nasměrovat na literaturu nebo webové odkazy, kde bych si o tomto tématu mohla přečíst více. Mockrát děkuji a zdravím Vás!

Podívejte se například na http://www.psychiatr.org/files/zavislost-ve-stari.pdf, najdete online příručku ZÁVISLOST NA NÁVYKOVÝCH LÁTKÁCH A JEJICH ABUSUS VE STÁŘÍ od MUDr. Petra Mistolera. Zdraví TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: