Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


aktivizace, deprese

29.9.2019 | Simona

Dobrý den paní doktorko,
je to těžké pracuji na plný úvazek a maminka zůstala po selhání ledvin ležet, k tomu díky úzkostem má prolaps a špatně se jí sedí. Ovšem hlavní příšinou je deprese máme pečovatelku, ale ta je tu jen , když jsem v práci už prostě nemůžu. Sestra sem chodí, ale maminka nechce cvičit, je to nepodnětné, ale já nemám sílu už ještě na aktivizace, žijeme samy a to má velkný vliv, negativní samozřejmě.

Nechcete se podívat po denním stacionáři? TT
Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna 2019 skončila, týká se i poradny. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: