Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Agresivita

9.12.2010 | Buchtová Marcela

Ještě k mému dotazu ze dneška a Vaší následné odpovědi:
"další formy ambulantní a terénní péče" - co si pod tím mám představit? Nějaké sdružení s terénními pracovníky-psychiatry apod. ?
Tatínek je opravdu na mamce hodně citově závislý, takže přemístění by asi nesl taky špatně....
Děkuji

Pomoc je míněná pro maminku, např. zajištění pečovatelské služby. Můžete se podívat i na svépomocné skupiny z oblasti duševního zdraví /kde hledat pomoc/ svépomocné skupiny.
Na formy poskytování sociálních služeb se můžete podívat http://www.atre.cz/zakony/page0048.htm na §33


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: