Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


93.leta maminka prodelala operaci

20.4.2017 | Eva Horackova

Po urazu, padu, prodelala maminka operaci s narkozou. Doposud dusevne cila zena, ktera precetla nekolik desitek knih za mesic, lustici krizovky, bydlici sama ve svem byte se najednou stala dusevni troskou bez zajmu o vse, krome jidla. Nastalo I pomocovani po cevkovani a slabost, ktera ji znemoznuje pohyb, I kdyz operovanou ma ruku. Drive chodila o dvou fr.holich. Je mozno ji jeste nejak pomoci? Udelam cokoliv.

Zdravotní stav vaší 93 l. maminky je potřeba probrat s jejím ošetřujícím lékařem. Těžko mohu bez konkrétních znalostí se ke stavu vyjádřit. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: