Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


3 stupen péče o osobu

22.8.2013 | Bogdan

chtěl bych se dovědět když ta osoba o kterou se pečuje onemocní a je v nemocnici tři měsíce a pečovatel na ní pobírá dávky a o ní nepečuje,kde je třeba se na to informovat že vůbec nemocnice neinformují socialku když o tom pečujíci nic neoznámi.Děkuji

Obratˇte se na úřad práce ohledně příspěvku na péči. Nejdřív se ale přečtěte "Příspěvek na péči" v nejčastějších otázkách.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: