Kde hledat informace, pomoc

Nevíte kam, na koho se obrátit, hledáte informaci, kontakt, pomoc? Pomocí odkazů lze najít téměř vše. Ať už se týká specializovaných časopisů, novin, nakladatelství nebo hledáte-li poradnu, adresář či praktickou pomoc nebo právní a sociálně právní informaci. Chcete najít laickou odbornou pomoc ve svépomocných skupinách nebo profesionální ve státních institucích? Hledáte rehabilitační pomůcky? Vše lze v odkazech najít. Včetné vzdělávání a pomoc ze strany zdravotnictví. Někdy sdružení, instituce atd. nejsou jednoznačně zařaditelné, zkuste se podívat i do podobných položek, co kdyby... Doporučujeme prohledat i naši Poradnu a pročíst sekci Vašich příběhů, i tam se může ukrývat odpověď na Váš dotaz.

Praktická pomoc

VIALIN - Společnost pro aktivní sociální integraci

O co usilujeme:
Kvalitní život pro zdravotně a sociálně handicapované lidi. Posílení oprávněné sebedůvěry a soběstačnosti.Sociální integrace - společenské sebeuplatnění. Profesní seberealizace - pracovní sebeuplatnění. Zlepšení zdravotního stavu - zvýšení fyzické kondice. Posílení vůle k životu - zvýšení psychické odolnosti. Zachování a ochrana práv a lidské důstojnosti.
Vzdělávací a rekondiční pobyty Vojkovice.
Jakou cestou jdeme: Aktuálně! Připravili jsme pro Vás jarní terminy vzdělávacích pobytů. Tyto pobyty jsou s mimořádnou 50% slevou.
Parta dobrých přátel - společenská integrace. Vzájemná pomoc a podpora v čase životních zkoušek. Jasná koncepce společenského a pracovního uplatnění. Ovládnutí moderní výpočetní a komunikační techniky. Dosažení orientace v sociálním a pracovním právu. Fyzická rekondice a rehabilitace. Psychická rekondice - relaxační cvičení.

Adresa: Vialin, o.s., 362 73 Vojkovice Čp. 65 Tel: 353 942 388 URL: http://www.vialin.cz
...

Sociální firma Ergones

ERGONES se představuje: doplňková činnost TyfloCentra Olomouc

Ergones se zapojil do projektu Senior Pas
Poskytuje slevy na mobilní telefony pro seniory, přepravu seniorů, úklid domácnosti, služby hodinového manžela, výuku cizích jazyků.
Sociální firma Ergones, kterou zřizuje TyfloCentrum Olomouc, o.p.s., nabízí celou řadu služeb pro zdravotně znevýhodněné a seniory v Olomouci a okolí. V rámci zlepšování a dostupnosti našich služeb jsme se zapojili do nově vzniklého slevového systému Senior Pas.
Senior Pas si mohou bezplatně pořídit lidé z Olomouckého kraje, kterým je více jak 55 let. Získají tak pěti až padesáti procentní slevy v oblasti služeb, lázeňství, wellness, cestování, vzdělávání, ale také v lékárnách či při spotřebních nákupech.
Adresa: http://ergones.cz/o-firme---letacek/ URL: http://www.helpnet.cz/aktualne/oznameni-pozvanky/60529-3
...

Pomoc s úklidem v Praze

Firma CDV poskytuje komplexní služby v oblasti úklidu pro všechny typy zákazníků. Výhodou služeb CDV služby je schopnost vyhovět požadavkům na úklidové práce v malém objemu, ale i požadavkům na úklid v objemu desítek tisíc metrů čtverečních.
Provádí venkovní úklidy, úklidy obytných domů, úklidy administrativních budov, úklidy bytů a speciální úklidy.
Telefonní linka "Dispečink závad v čistototě a schůdnosti" 800 182 573
Adresa: CDV služby, s.r.o., "Anděl City", Radlická 3185/1c, 150 00, Praha 5 Tel: +420 257 328 194 Email: info@cdvcz.com URL: http:///www.cdvcz.com/cz/kontakty.html
...

Kam s odpady v Praze

Envis - Informační servis o životním prostředí v Praze
Nakládání s odpadem, odpady v Praze - nejčastější dotazy, atlas životního prostředí - odpady, mapa sběrných nádob, hluk, zdraví a životní prostředí, atd.

Adresa: Magistrát hl. m. Prahy, Mariánské nám. 2, Praha 1 Email: posta@cityofprague.cz URL: http://envis.praha-mesto.cz/odpady
...

Centrum českých živnostníků, řemeslníků a obchodníků

Petrská čtvrť, jakož-to městská část Prahy 1 - Nové Město, nabízí prodej produktů a služeb od českých živnostníků, řemeslníků a obchodníků v samotném srdci města Prahy. V zájmu udržení "dobrého jména" kamenných prodejen v centru města si Vám dovolujeme nabídnout to nejlepší - osobní a vstřícný přístup jednotlivých prodejců s garancí kvalitních a produktově i cenově zajímavých služeb a zboží. Nelze zapomenout ani na poradenství.

info(zavináč)ocpetrske.cz
Adresa: Obchodní centrum, Petrské náměstí, 110 00 Praha 1 URL: http://www.ocpetrske.cz
...
Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: