Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


podvody

15.10.13 | Mona45
dobry den,posledni rok se stava,že některe rodiny zde využivaji v inzerci pečujici online jako ,,burzu prace,,kdy vystavuji pečovatelky pochybnym pečovatelskym slibům a to tim způsobem,že předstiraji peči v rodině a pak nakonec při přislinbu spoluprace najdou vždycky důvod proč peči neuskutečnit.Nemohu se zbavit pocitu,že si rodina mysli když poskytne pečovatelce ubytovani se stravou že je peče zdarma ač by to specifikovaly v inzeratu nebo předstiraji urgenci peče a pak tydny tahaji pečovatelku za nos a nakonec nic z toho.Musime se naučit čelit těmto uskokům a upozornit rodiny na to,že pokud ta spoluprace se nenavaže do dvou dnů neni možno rodině věřit a zneuživat se nikdo z nas nenecha.Jsou jine rodiny ktere opravdu potřebuji urgentni pomoc při peči seniora v domacim prostředi a ty berou pečovatelku ihned což by mělo takto fungovat,vždy po dohodě o podminkach peče....
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: