Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


mirka

9.6.14 | martina
Pani Mirko to ste pracovala jen za 30000.kč měsičně a pišete že jste kvalifikovaná. pokud by jste byla plně kvalifikovaná s dobrou z nalosti němčiny proč jte nešla dělat do domova důchodců, kde by jste si vydělala dvakrát tolik a nechala jste se odirat od němců za 40 euro na den, 24 hodin--za to by v německu zádný nemec nedělal za 4 eura na hodinu. pracuji jako zdr. sestra v Německu a vim dobře jaké kvalifikované sily agentury dodávaji do rodin---kadeřnice, ženy z domacnosti bez vvyučeni a bez ošetřovatelského kurzu---stači jen živnostenský český list----zapomněla jste ještě napsat že v CR si musite platit sama socialni a zdravotni na A1 a odvadět daně. takže vaš vydělek snižte ještě o polovinu
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: