Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Věk nad 80 let -plenkové kalhotky zdarma?

13.1.2012 | Urbančíková

Dobrý den mám prosím vás dotaz, babička o kterou se staráme měla loni 80 let,slyšela jsem že je možné předepsat plenkové kalhotky, ale jak jsme byli u obvodního lékaře, tak říkal že to může předepsat jenom urolog nebo gynekolog,proaďte mi prosím co je na tom pravdy a kde se můžeme dále dotázat. Zatím plenky kupujeme. Děkuji

Nic o tom nevím, věk v současné době nehraje roli. Což neznamená, že byste se nemohli zeptat uvedených odborností a především výrobce inkontinenčních pomůcek. Pouze vzorky bývají zdarma.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: