Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o osobu blízkou

29.4.2016 | míla

Dobrý den, chtěla jsem se touto cestou zeptat, jak postupovat. ke dni 30.6. 16 jsem dala výpověd, od 1.7 156 budu zaevidovaná na ÚP, chci se starat o maminke, která má alzheimerovu chorobu, musím doložit nějaké potvrzení o nemoci,abych měla vyšší nárok na podporu z důvodu péče? Je mi 57 let, maminka dostává příspěvek 4000,-. prosím jak postupovat. Děkuji

Pokud se budete starat o maminku, tak vám bude ona dávat příspěvek na péči ve výši 4000 Kč, což oznámíte na ÚP. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: