Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Nevím co dělat s tatínkem

28.7.2020 | Kristýna Ťukalová

Dobrý den, mám dlouhodobě nemocného otce, kterému je 57 let. Má cukrovku, díky gangréně přišel o levou nohu a po všech možných operacích to vypadá, že přijde i o pravou. Gangréna napadla pravou nohu, lékaři stále čekají na to, zda se noha uzdraví, přičemž člověku dojde, že to tak nebude a nezbyde nic jiného než amputace, manželka ho opustila a já ztrácím sílu se starat, je to velmi náročné, jak psychicky, fyzicky i po finanční stránce. Musím chodit do práce, ale táta to nechápe a neustále potřebuje pozornost. Do ldnky jít nechce a já jsem bezradná, protože nevím, co se v této situaci dělá, když člověk všechno odmítá a uvažuje nad sebevraždou. Mockrát děkuji. Kristýna Ťukalová

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!! TT


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: