Kalendář akcí

Pořádáte-li akci, které se mohou účastnit i laičtí pečující o staršího člověka a mohla by být pro ně užitečné, informujte o ni na našem webu! O vaší akci se dozví dalekovo více lidí, můžete vložit i obrázek. Řada akcí pro profesionály je vhodná i pro laiky. Lze vložit i pro informaci i zajímavý seminář, konferenci či akce, které se již konaly, včetně obrázků. Mohou být inspirací k podobným aktivitám pro ostatní.


Pozvánka na diskusní seminář “Komunitní sestra: Chcete mě?” (středa 23. května od 15:00 hodin)

středa 23. května 2018 15:00 - 17:00
https://www.pecujici.cz/cz/probehle-akce/pozvanka-na-diskusni-seminar-komunitni-sestra-chcete-me-streda-23-kvetna-od-15-00-hodin

srdečně Vás zveme na společný seminář Institutu pro sociální politiku a výzkum a Společnosti sociálního lékařství a řízení péče o zdraví ČLS JEP o roli nejen komunitních sester v integrované dlouhodobé péči, který se uskuteční ve středu 23. května od 15:00 hod. v Lékařském domě blízko stanice metra I. P. Pavlova (Sokolská 490/31, Praha 2).

Místo: Ve velkém sále Lékařského domu v Praze 2, Sokolská 31
Pořádají: Institut pro sociální politiku a výzkum
Kontakt: Petr Wija, wija@socialnipolitika.eu, Tel: 732955172
Akce je určena pro:

Jaká je struktura a počet zdravotních sester v ČR? V jakých oborech pracují a jak se liší jejich mzdy v sociálních a zdravotních službách? Ve kterých regionech a specializacích chybí nejvíce? Jakou roli by měly hrát komunitní sestry v dlouhodobé geriatrické nebo psychiatrické péči? Kolik jich působí v praxi, kde a je po nich skutečně poptávka?

Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: