Kalendář akcí

Pořádáte-li akci, které se mohou účastnit i laičtí pečující o staršího člověka a mohla by být pro ně užitečné, informujte o ni na našem webu! O vaší akci se dozví dalekovo více lidí, můžete vložit i obrázek. Řada akcí pro profesionály je vhodná i pro laiky. Lze vložit i pro informaci i zajímavý seminář, konferenci či akce, které se již konaly, včetně obrázků. Mohou být inspirací k podobným aktivitám pro ostatní.


Kurz pro pečující "Nejste sami!" 2018

neděle 21. ledna 2018 - sobota 16. června 2018
https://www.pecujici.cz/cz/probehle-akce/kurz-pro-pecujici-nejste-sami-2018

Bezplatný, akreditovaný kurz pro domácí pečující se bude konat o některých sobotách v prvním pololetí roku 2018 s cílem přinést domácím pečujícím nejrůznější poznatky v oblasti sociálních služeb, etiky, psychologie, zdravotnictví atd.

Místo: Brno
Pořádají: Girasole, z. s.
Kontakt: Martina Škývarová, Skyvarova@girasole.cz, Tel: 775 099 953
Akce je určena pro:

Dovolujeme si Vás pozvat na kurz psychosociální péče, tentokráte pro pečující. Stejně jako v roce 2013, pořádáme kurz v rámci projektu „Pomáhat! Ale jak?“, nyní s názvem „Nejste sami!“, který probíhá cca od ledna do června příštího roku v Brně.
Vzdělávací program je vhodný zvláště pro domácí pečující, tzn. ty, kteří se dlouhodobě starají o svého blízkého v jeho domácím prostředí. Kurz bude rozdělen do 14 sobotních přednášek s cílem přinést domácím pečujícím nejrůznější poznatky v oblasti sociálních služeb, etiky, psychologie, zdravotnictví atd. Přihlásit se mohou pečující z jakéhokoli kraje, či oblasti. Celý program je bezplatný, žádné poplatky, ani školné. Kapacita je omezena, po vyčerpání bude přihlašování zastaveno. Do každého běhu přijímáme maximálně 20 účastníků. V případě velkého zájmu je ale možno kapacitu navýšit.
Kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí v rozsahu 100 hodin pro pracovníky v sociálních službách.
Více informací naleznete na www.girasole.cz
Přihlašovat se můžete na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclktyBwrWk0TbE6FEOhf_h5RiTZTy5IeFkK9IHOC19KApzAA/viewform#responses

Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: