Vyhlášena Národní cena sociálních služeb – Pečovatel/ka roku 2017

(25.6.2017)

Diakonie ČCE a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR znovu vyhlašují Národní cenu sociálních služeb – Pečovatel/ka roku 2017. Cílem je podpořit pracovnice a pracovníky, jejichž každodenním úkolem je pečovat o druhé a pomáhat potřebným.
Oceněny budou tři kategorie: pracovník v sociálních službách (terénní, ambulantní a pobytové sociální služby); sociální pracovník; manažer sociálních služeb.Návrhy na jednotlivá ocenění mohou zasílat uživatelé služeb, jejich rodiny a přátelé, spolupracovníci a vedoucí výše jmenovaných služeb a zařízení až do 30. září 2017.
Na jednotlivá ocenění mají být navrhováni mimořádně kvalitně pracující, obětaví a zodpovědní pracovníci a pracovnice sociálních služeb. Návrhy vyhodnotí komise složená z odborníků v oblasti sociálních služeb. Bližší informace k návrhům na ocenění lze nalézt na internetových stránkách www.pecovatelkaroku.cz.
Zapojit se ovšem bude moci i veřejnost. Na stránkách www.pecovatelkaroku.cz budou lidé od 15. do 30. října 2017 moci hlasovat pro své favoritky a favority v samostatné kategorii Cena veřejnosti.
Výsledky Národní ceny budou vyhlášeny na pražské Novoměstské radnici v úterý 7. listopadu 2017.

Více informací: http://www.pecovatelkaroku.cz

zpět >>>

Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: