Vaše příběhy

Máte zkušenost, ať už pozitivní či negativní, týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, nebo s problémem související se stářím? Napište svůj příběh o vlastních zkušenostech. Nevíme-li o nich, těžko lze něco v zdravotně sociální oblasti měnit. Lze vložit i foto. V případě, že obsah nebude souviset se zadáním, včetně různých dotazníkových akcí studentů, budou mazány. Do příběhů, případným doporučením autoři webu nezasahují, jedná se vždy o vlastní zkušenost pečujícího. Napsaný příběh než vložíte, si přečtěte, překlepy totiž mohou vést k nesrozumitelnosti  a pak i hodnotný příběh lze těžko uveřejnit.


parkovaci zony v Praze

17.3.08 | Kamešová Helena
Jsem zvlášť tělesnš postižená,mám na autě invalidní znak. V Praze je parkovací zóna na Praze 1,2,3,7,zatím. Stala jsem se vězněm v Praze 3,kde bydlím a mám zaplacené parkování.Bez auta se těžce pohybuji,takže navštívit svého praktického lékaře na Praze 2 je mi znemožněno,nebo riskuji odtažení auta.Na Praze 2 mám i ortopeda, očaře, na Praze 7 zubaře. Bez auta se k těmto lékařům nedostanu a autem do těchto zón nesmím- nemám placené parkování. A to nemluvím o tom,že bych také ráda navštívila rodiny svých dcer- žijí na Praze 2,90-ti letého otce na praze 7. Zamyslete se někdo nad touto diskriminací tělesně postižených zavedením parkovacích zón, chceme a musíme se také po Praze pohybovat, i když v autě a za drahý benzín , jezdit MHD je nám znemožněno. Helena Kamešová , Praha 3
Reagovat na tento příspěvek

Vaše údaje
Jméno *
Email
Příspěvek do diskuze
Text příspěvku *
Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: