Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


PŘÍSPĚVEK O PéČI MENTÁLNĚ POSTIŽENÉ SESTRY

4.9.10 | Vladimíra Illesová

dOBRÝ DEN, CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT. MÁM MENTÁLNĚ POSTIŽENOU SESTRU KTERÁ MÁ PO STARU PŘEVÁŽNOU BEZMOCNOST TEDA 3 STUPEŃ POSTIŽENÍ. PŘED ASI 3 LETY SE JI OBĚVILA CUKROVKA A IHNED JI BYLA NASAZENÁ LÉČB INZULÍNEM. tAKÉ SE ZHORŠIL PSYCHICKÝ STAV. BYDLÍME V RODINNÉM DOMKU SPOLEČNĚ S RODIČI, KTEŘÍ UŽ JSOU V DŮCHODU. JÁ JSEM JEJÍ SESTRA A VŠUDE JI VOZÍM K VYŠETŘENÍM I LÉKAŘŮM JÁ. bYLA JSEM S NÍ TAKÉ 2 KRÁT HOSPITALIZOVÁNA. MÁME ZAŽÁDAT O PŘÍSPĚVEK. JÁ JSEM ZAMĚSTNÁNA ,ALE MUSÍM KOLIKRÁT ODJET S NÍ K LÉKAŘI. DĚKUJI ILLESOVÁ VLADIMÍRA SESTRA MÁ 39 LET A NEMŮŽE ZŮSTAT SAMA BEZ DOHLEDU

Ano, můžete zkusit zažádat o příspěvek.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: