Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pracovník socialní péče

17.11.10 | Dana

PROSÍM O RADUpracuji jako pracovník sociální péče dosud jsem pracovala jako pomocný ošetřujíci člen.Pracuji v domově důchodců.Dostala jsem 3 kličové pracovníky o které se musím starat po psychické stránce to vše navíc k práci ,kterou jsem dělala dosud. Ted nás začínají nutit abychom se starali o klienty všechny co se týče denních aktivit jako výroba něčeho museli jsme si napsat co kdo budeme dělat jinak nám to přikáže -nová vedoucí.Chci se zeptat zda má na to nárok.Dřív na to byli ergoterapeuti a fyzioterapeuti.Děkuji za odpověd Dana

S problémem jistě nejste sama, asi všechny máte stanovenou v písemné podobě náplň práce. Dochází-li ke změně a vy se necítíte z hlediska vzdělání kompetentní, nemusíte se změnou souhlasit. Jenže nová vedoucí má zřejmě na mysli ve vašem domově pro seniory jinou koncepci práce.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: