Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Parkinsonova choroba

31.10.10 | Jana Staňková

Dobrý den. Jsem studentkou speciální pedagogiky a píši diplomovou práci k tématu demence a péče o jedince s tímto onemocněním. Ráda bych touto cestou poprosila, zda nemáte nějaké materiály k diagnóze Parkinsonova choroba. Za jakoukoliv odbornou informaci o tomto onemocnění budu velmi vděčná. Předem děkuji za odpověď
S pozdravem Bc. Jana Staňková

V lékařské knihovně, na internetu najdete stovky odkazů, naše poradna je jinak profilovaná.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: