Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Opatrovnictvi

19.8.10 | Jan Gulon

Dobry den,
chtel bych se zeptat zda musim pokud se staram o nemocneho cloveka s alzheimerovou chorobou mit nejaky opatrovnicky rozhodnuti od soudu zda je v me peci.Je to z duvodu,ze bylim a staram se o nej,ale sourozenec se rozhodl ze by chtel mit dotycnou osobu v peci on.Nevim co delat.Dekuji

Nemusíte mít žádné rozhodnutí od soudu. Můžete však dle stavu postiženého dát soudu podnět k omezení způsobilosti k právním úkonům. Kdo a proč se bude starat však soud nevyřeší.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: