Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Mrtvice

24.8.10 | Martina

Dobrý den! Tchyně je 3roky po mozkové mrtvici.Má ochrnutou pravou půlku těla-nechodí a nemluví.Nyní jí vyprší platnost občanského průkazu a nevíme,jak postupovat.Je zcela nepohyblivá a není schopna se podepsat.Děkuji Martina

Domluvíte se s oddělením matriky obecního úřadu s rozšířenou působností, jak situaci vyřešíte. Záleží i na věku vaší tchýně, zda je starší sedmdesáti let.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: