Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Mozková mrtvice a následná péče doma

19.10.10 | Josef Lhoták

Dobrý den,mám dotaz,zda je možné se starat o mého tatínka,který v současné době leží v nemocnici.Myslela jsem,že bych si ho vzala domů a starala se o něj. Je mu 77 let a prodělal silnou mozkovou mrtvici. Nemůže hýbat levou polovinou těla a ani nekomunikuje. Zatím není stabilizován a tak nevím,kdy by byla vhodná doba si ho vzít domů.Musela bych ukončit pracovní poměr,ale mám za to´,že za péči bych pobírala nějaký příspěvek.Sdělte prosím,jak to vlastně je nebo poraďte. Děkuje Marie Lhotáková, dcera tatínka.

V poradně jsou desítky stejných dotazů, podívejte se na na ně.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: