Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


jak???

18.8.10 | Jana

Dobrý den, chtela bych se zeptat jak muzu dostat schizofrenii. Já mam takovou blbou predstavu. Já mám něco jako halucinace a tak. Tak se chcizeptat jestli ji z neceho muzu dostat a z čeho se ta schizofrenie vlastne dela jak vznikla. Předem moc děkuji za odpověd, dyžtak mi napiste na muj email Cool.jana69@email.cz Děkuji Soukupová.Je mi 35let a trvato asi tak uz pul roku. dekuji

Váš dotaz nesouvisí s problematikou naší poradny. Ale není problém se podívat na http://www.schizofrenie.psychoweb.cz/


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: