Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Alzheimrova choroba

27.8.10 | Zdenek

Dobrý den,
bohužel máme doma tchýni, která také trpí touto chorobou. Protože se náhle její stav silně zhoršil, byla hospitalizována (je upoutána na lůžko, není schopná se sama ani najíst). Už jsme oslovili snad všechny dostupné domovy důchodců s rozšířenou péčí a postupně nám vždy oznámí, že s touto diagnózou nejsou schopni ji přijmout. Nemůžete nám, prosím, poradit nějaké zařízení, které by takového člověka přijalo??? Okres Hodonín, event. Jihomoravský + Zlínský kraj.
Děkuji!

Obávám se, že oslovení nebylo správným směrem, jestli vůbec. Když se totiž podíváte do vyhledavače na domovy pro seniory zvláštním režimem tak na příklad http://www.domovsanov.cz/ v jihomoravském kraji má volná místa


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: